Elektro

Spôsoby žehlenia

“Kiež by šlo všetko vyžehliť tak hladko … .že by za mňa tentoraz niekto nielen vyžehlil, ale aj upratal. A ja by som si mohla tú tohtoročnú dovolenku konečne užiť podľa svojho! “Tiež vás často napadajú také myšlienky? Čas na dovolenku sú s volaním po poriadnom upratovaní neodmysliteľne spojené. Ale práve so žehlením vám pomôže značka Tefal, ktorá vďaka svojim jednoduchým a výkonným produktom umožní žehliť aj úplným začiatočníkom. Nebojte sa teda zveriť žehlenie napríklad manželovi.žehlička.jpg
TEFAL Access Steam
Nevyhnutným šikovným pomocníkom do domácnosti je ručný naparovač odevov Tefal Access Steam – účinne a rýchlo odstráni všetky záhyby, pachy, a ešte zvládne oblečenie dezinfikovať vďaka pare. Nepotrebujete žehliacu dosku, čím šetríte miesto a čas s jej obvyklým rozkladaním.
TEFAL  Instant Control
Značka Tefal novo ponúka naparovač odevov Instant Control, ktorý vďaka unikátnemu patentovanému systému Press & Steam ponúka rovnú plochu, proti ktorej je možné odevy tiež žehliť. Vhodné pre použitie pred odchodom do práce či do spoločnosti alebo pre uhladenie náročných kúskov oblečenia. Ako pomocníka ho oceníte v kancelárii pred dôležitou schôdzkou!
Tefal Pro Express Ultimate
Parný generátor Tefal Pro Express Ultimate (GV9581) je supervýkonným partnerom pre každodenné žehlenie. Sofistikovaná technológia vám zaručí perfektné výsledky a dokonalú, 100% hygienickú starostlivosť o vašu bielizeň. Dvojaký systém odvápnenia predlžuje životnosť parného generátora a zabraňuje vzniku škvŕn. Žehlenie je veľmi komfortné, rýchle a účinné vďaka maximálnej distribúcii vysokotlakovej pary, žehliť môžete bielizeň aj vo vrstvách. Ergonomický dizajn pre jednoduché a bezpečné prenášanie vám uľahčí manipuláciu.napařovací žehlička.jpg
Takže podľa prieskumov sa vraj žehleniu venujeme v priemere hodinu týždenne? Ale každá gazdinka vie, že prax je trochu iná a tých hodín pri žehliacej doske strávi omnoho viac. Avšak nemusí to byť len únavná povinnosť. Aj žehlenie je možné si užiť – s vychytávkami značky Tefal.
Vyskúšajte aj vy niektorý spôsob so značkou tefal a uvidíte zmení vám život a zanechá vám množstvo času aj na iné aktivity.