Dom a byt

Rýchle a jednoduché spôsoby, ako oživiť interiér vášho domu za málo peňazí

Kľučky  a batérie
Je naozaj úžasné, aký rozdiel vytvorí vo vašom domove nová batéria, spotrebič a dokonca aj dverové kľučky, ktoré môžu mať na celkovú estetiku veľký vplyv. Navyše, vaše možnosti sú nekonečné a cenovo dostupné.
Môžete staviť na módne mosadzné kľučky  a zodpovedajúcu batériu, alebo môžete kombinovať a prispôsobiť svoje kovy. Ako sme vyššie uviedli, možnosti sú nekonečné.

kuchyně

Steny
Tapeta je ďalší spôsob, ako urobiť zásadnú zmenu bez toho, aby ste strávili veľa času, úsilia a peňazí. A majú mimoriadny talent na to, aby váš dizajn vyzeral viac bohatý a dynamický.
Zvážte hravý vzor. Alebo môžete jednoducho namaľovať jednu stenu vašou obľúbenou farbou. Ak sa obávate o to, že terajší výber tapety by ste mohli neskôr ľutovať, potom zvážte, že existuje veľa nádherných odnímateľných tapiet.

Vankúše
Vankúše sú v podstate make-up pre vašu obývaciu izbu – môžete ich vymieňať v závislosti od vašej nálady a sezóny.
Ak sa váš priestor cíti trochu nudný, zvážte pridanie niekoľkých vankúšov v žiarivých farbách, aby ste priniesli viac povznášajúcich vibrácií. Pridanie vankúšov obsahujúcich žiarivé odtiene a textúry je skvelý spôsob, ako oživiť danú miestnosť.

Koberce
Koberce majú špeciálnu schopnosť pridať teplo a definovať  priestory, v ktorých sa nachádzajú. Takže ak hľadáte novú definíciu svojho priestoru, nie je lepší spôsob, ako to urobiť, ako s novým kobercom. Samozrejme, farby a vzory koberca, ktorý si vyberiete, sú veľmi dôležité, rovnako ako jeho plošné umiestnenie.

Obrazy a poličky
Tapeta nie je jediný spôsob, ako vaše steny môžu pomôcť oživiť svoj priestor. Steny sú plné osviežujúcich možností.
Môžete využiť štýlové police, ktoré ukážu niektoré z vašich obľúbených dekorácií, pridať veľký kus výtvarného umenia, alebo vytvoriť elegantnú a sofistikovanú stenu galérie.

gauč

Posteľné obliečky
Vaša posteľ je v podstate stredobodom vašej spálne. Preto ak hľadáte niečo, aby ste priniesli viac života do vášho spálňového dizajnu, potom neexistuje lepší spôsob, ako to urobiť, než zmenou posteľných obliečok. Vaše možnosti v tejto oblasti sú obmedzené len vašou predstavivosťou.