Služby

Akou metódou sa čistí kanalizácia?

Ak sa vám zapchala kanalizácia alebo upchal odtok v kuchyni alebo kúpelni určite nezúfajte. Zachovajte si chladnú hlavu a hladajte ihneď riešenia. Najjednoduchším a najpoužívanejším riešením na zapchaté umývadlo v kuchyni alebo v kúpelni je zvon. Ide o drevenú rúčku s gumenou hlavicou pomocou ktorej sa voda pumpuje, a tým sa nečistoty dostávajú ďalej v potrubí a potrubie sa uvoľní. Je to fakt najrýchlejšie riešenie. Pokiaľ však nezaberá, máte väčší problém, ktorý musíte ihneď vyriešiť. Takýto väčší problém v krátkom čase vyrieši firma určená na krtkovacie práce. Ak si neviete rady, určite ich ihneď zavolajte a oni prídu priamo k vám domov.

Pomocou vozidiel na čistenie kanalizácie Hlohovec Ab-krtkovanie sme schopný vyčistiť upchatú alebo znečistenú kanalizáciu akéhokoľvek typu, tvaru a priemeru bez rozdielu stupňa zanesenia a prílišného znečistenia.

 

faucet-2750106_640

 

Vo výbave štandardného krtkovacieho vozidla sú okrem sady vysokotlakových trysiek k dispozícií aj reťazové a hydromechanické sekáče koreňov. Týmto vybavením vedia veľmi rýchlo a šikovne obnoviť pôvodní profil potrubia (odstránením koreňového systému, betónových a epoxidových vyvrelín v hrdlách apod.).

Cisterna je rozdelená tradične na dve rovnaké časti. Predná časť slúži pre čistú vodu k zásobovaniu vysokotlakového čerpadla. V zadnej časti je kalová komora k ukladania nasatých sedimentov.

pipeline-1566044_640

Stáli prísun čistej prefiltrovanej vody z kalové komory do prednej časti je zaistený recykláciou najnovšieho typu Wassermeister.

Recyklácia Wassermeister je kontinuálna štvorstupňová úprava vody, dlhodobá osvedčená v slovenských klimatizačných podmienkach, ktorá v porovnaní s bežnými kombinovanými vozidlami štandardne vykazuje až niekoľkonásobne vyšší pracovní výkon súpravy. Výhodou je, že odpadajú časové straty pri dovozu vody. 

Výhody použitej vynikajúcej a modernej technológie sú použitie vysokého sacieho výkonu, výkonného vysokotlakového čerpadla, ktoré má rýchly čistiaci účinok a vyčistenie vašej upchatej a znečistenej kanalizácie v krátkom čase.